logo

Реалізація майна


    Публічне акціонерне товариство „Український банк реконструкції та розвитку” (надалі – Банк) повідомляє, що проводить реалізацію належного йому на праві власності  майна Земельна ділянка площею 9,2332 га, яка розташована за адресою: Київська область, в межах міста Ірпеня, цільове призначення земельної ділянки - ведення садівництва та пропонує розглянути можливість придбання вище зазначеного майна.

 

            Вище вказана земельна ділянка знаходиться у Києво – Святошинському районі Київської області в 5 км від метро "Академмістечко" (поруч з с. Романівка з виходом на нову ірпінську трасу) Поруч з ділянкою знаходиться ліс та річка Ірпінь. Ділянка, вздовж якої проходить лінія електропередачі, має рівний рельєф. Газопровід знаходиться на відстані 100 м від ділянки. 

 

 

Можливий продаж частинами.

По усім питанням, будь ласка, звертайтесь до «Українського банку реконструкції та розвитку» за телефоном (044) 454 27 15   або   поштою    terenkov@ubrr.com.ua.


 

Нежитлові приміщення технічного поверху (поверх 10), які знаходяться за адресою: Рівненська область, місто Рівне, вул. Лермонтова, будинок 4а.

Загальна площа 484 м2. Приміщення розташоване в елітному будинку в центральній частині міста.

Є електропостачання, підведений водопровід, стіни цегляні, перекриття залізобетоні.

Дзвонити в робочі дні з 9:00 до 17:00 за тел. (044) 454-27-05 Тетяна Петрівна