You are here

Кредит для придбання обладнання та устаткування

Цей спеціалізований кредит дозволяє купувати обладнання та устаткування самого різного призначення. Це може бути торговельне, промислове, медичне, автосервісне, дерево- і металообробне, харчове, компресорне, поліграфічне та інше обладнання. Підприємці незалежно від виду діяльності та бізнесу, яким вони займаються, можуть скористатися даним кредитом.

Кредит на придбання обладнання та устаткування надається юридичним особам усіх форм власності та фізичним особам - підприємцям на термін до 5 років.

Валюта кредиту Гривня
Вид кредиту Кредит
Термін користування кредитом До 5-ти років
Ліміт кредитування Залежить від вартості та стану майна
Базова процентна ставка* 18% річних
Забезпечення Обладнання та устаткування, що купується та/або інші види забезпечення
Погашення відсотків Щомісячно
Погашення кредиту Щомісячно рівними частинами
Комісія Одноразова, в розмірі 1% від суми кредиту

*Процентна ставка за кожним кредитом встановлюється індивідуально з урахуванням усіх ризиків, пов’язаних з конкретним позичальником та проектом.

Особливі умови надання кредиту:

  1. Необхідність власної участі позичальника грошовими кошами у придбанні обладнання та устаткування. За умови внесення власного внеску у сумі не менше 50% від суми придбання – в якості забезпечення береться тільки обладнання та устаткування, що купується. У разі внесення власного внеску у розмірі від 15 до 50% від суми придбання, в якості забезпечення приймається обладнання та устаткування, що купується та додатково інше забезпечення.
  2. Стабільна господарська діяльність та стійкий фінансовий стан позичальника - кредит надається клієнтам, які на момент звернення ведуть основну діяльність не менше 1 року та мають клас позичальника не нижче «Б».
  3. Позичальником має бути наданий у Банк акт введення в експлуатацію придбаного майна у строк, який не перевищує 6 місяців з моменту укладення кредитного договору.

Переваги кредиту:

  1. Можливість придбання необхідного обладнання та устаткування при відсутності коштів на рівні 85% від суми придбання.
  2. Можливе встановлення відстрочки погашення основного боргу (першого платежу) до 6 місяців на період монтажу і налагодження обладнання / устаткування.
  3. Термін кредитування - до 5 років - дає можливість зменшити платежі за кредитом і не відволікати значні кошти на обслуговування заборгованості.