logo

Про банк


            АТ «Український банк реконструкції та розвитку» (далі - Банк) був створений згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №655 від 05.05.2003 «Деякі питання розвитку інноваційної інфраструктури в Україні та напрями діяльності Української державної інноваційної компанії у 2003 році» та зареєстрований Національним банком України 19 березня 2004 року.    
           Засновниками Банку була Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (далі - ДІФКУ), яка до 30.05.2012 була мажоритарним акціонером Банку, та фізичні особи.
           До 2015 року мажоритарним акціонером Банку (99,99% статутного капіталу) була держава в особі Міністерства фінансів України, яке передало свої акції Фонду державного майна України.
           У 2015 році Україна офіційно приєдналася до державної програми КНР "Один пояс, один шлях", проголошеної у 2013 році та яка передбачає $1 трлн. китайських інвестицій в 60 країн світу.
30 листопада 2016 р. Фондом державного майна України був проведений  аукціон з продажу 99,99% акцій АТ «Український банк реконструкції та розвитку». За результатами аукціону новим інвестором Банку стало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”БОСЕ (ГОНКОНГ) КО., ЛІМІТЕД“.
           17 листопада 2017 року Тяньцзінське акціонерне товариство з обмеженою відповідальністю «Бохайська Товарна Біржа (BOCE)», яка володіє ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”БОСЕ (ГОНКОНГ) КО., ЛІМІТЕД“, закінчила процес придбання АТ «Українського банку реконструкції та розвитку» (УБРР), що є першим українським банком зі 100% китайським капіталом та першою українською кваліфікованою фінансовою установою з китайським капіталом, схваленою Національним  банком України та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.